زمان مطالعه: 5 دقیقه

پایان ثبت نام 

فردا پنجشنبه 20ام اولین جلسه دوره تربیت مربی برگزار می شود

هدف دوره

در این دوره با برگزاری کارگاه های مهارت افزایی در حوزه سواد رسانه قصد داریم تا شما را با اصل ماجرای سواد رسانه آشنا کنیم و به شکل کارگاهی با هم این مسئله را خواهیم آموخت که زیست دوم ما وابسته به کسب مهارت رسانه‌ای است.

با بررسی انجام شده و پایش دقیق مرکز راهبردی تخصصی کلینیک فضای مجازی به این نتیجه دست یافتیم که موضوع تدریس کتاب تفکر و سواد رسانه بشدت دارای ضعف‌هایی است و  در ارائه درست  آن دچار غفلت شده‌ایم. لذا به جرأت می توان گفت در بین صدها دوره در سطح کشور این اولین دوره آموزشی است که منبع درسی آموزش و پرورش مورد بررسی و کنکاش و آموزش قرار می‌گرد.

این دوره ویژه مدرسان آموزش و پرورش دانشجویان علاقمند به تدریس سواد رسانه طلاب و مبلغین حوزه‌های علمیه و مربیان و سرگروه های تربیتی و فعالان رسانه ای توصیه می‌شود.

از طریق همین صفحه اقدام به ثبت نام نماید کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و مصاحبه‌ای بصورت تلفنی انجام خواهد شد. کلاس‌ها آخر هفته ها بمدت 10جلسه 3ساعته می باشد؛ البته زمان و تعداد جلسات قابلیت تغییر دارد(تا یادگیری کامل شما همراه‌تان هستیم)

اگر سوالی دارید از طریق باکس روبرو با ما در ارتباط با شید و یا از طریق برنامه واتس آپ با ما در ارتباط باشید(نماد شناور موجود در همین صفحه) 

اساتید دوره__
در پایان دوره گواهی حضور در این دوره برای شما صادر خواهد شد.